20. March 2019,
meniny má Víťazoslav.



Podujatie a MH KZ



História - Štatút

Základné informácie - Organizátori podujatia

Program podujatia

Miesto konania podujatia

Udeľovanie kreditov

Registrácia

Zoznam registrovaných účastníkov na podujatí

Galéria

Verejná zbierka na Automatické externé defibrilátory


MH KZ 2018


ISO

ORGANIZOVALI SME:
Záchrana 2015

Z2013

POSKYTUJEME:
Kurzy prvej pomoci

Asistenčné služby

Zoznam registrovaných účastníkov MHKZ 2018

 

Dovoľujem si Vám oznámiť, že registrácia na podujatie MODRÁ HVIEZDA KOŠICKEJ ZÁCHRANKY 2018 začína 15.9.2018.

 

Tešíme sa na Vašu účasť.

Počet zaregistrovaných účastníkov: 187

Zoznam registrovaných účastníkov:
P. č. Titul pred Meno Priezvisko Titul za Región Typ účastníka Raut
1.Mgr.LukášBrožPopradSúťažiaciáno
2.Mgr.MilanVerešúsek medicínskeho riaditeľaPasívny účastníkáno
3.Mgr.KvetoslavaJurčákováMichalovcePasívny účastníknie
4.MUDr.BibiánaKormanováMichalovcePasívny účastníknie
5.Mgr.JanaVasiľováMichalovcePasívny účastníknie
6.Mgr.StanislavHospodárMichalovcePasívny účastníknie
7.NorbertTarcaliMichalovcePasívny účastníknie
8.SoňaOňováPopradPasívny účastníknie
9.Mgr.TatiánaBodnárováMichalovcePasívny účastníknie
10.MiroslavLazurMichalovcePasívny účastníknie
11.JurajSzotákKošicePasívny účastníknie
12.PeterBucKošicePasívny účastníkáno
13.MUDr.MarianaKállayováPopradOrganizátoráno
14.MUDr.SlavomírKállayPopradOrganizátoráno
15.MarekCehulaPopradPasívny účastníknie
16.IngErikSekerákKEPasívny účastníknie
17.RóbertKarenKošiceOrganizátoráno
18.ZuzanaKotíkováKošiceOrganizátoráno
19.BcPetraBednárováPrešov a okoliePasívny účastníkáno
20.IngTomášČačoKošiceOrganizátoráno
21.MUDr.PeterMakšimMichalovceOrganizátoráno
22.MgrPeterPavukKošicePasívny účastníkáno
23.BcViktóriaFedorováKošiceOrganizátoráno
24.Bc. JakubHarajdaKošický krajPasívny účastníknie
25.JánKarafaKošice ZápadPasívny účastníkáno
26.MUDr.MiriamBodo BartošováMichalovcePasívny účastníknie
27.Mgr.MartinaTakáčováMichalovskýPasívny účastníknie
28.Bc.MiriamHomindováMichalovce a okoliePasívny účastníknie
29.RadoslavHarvanMichalovce a okoliePasívny účastníknie
30.BartolomejGéresiMichalovce a okoliePasívny účastníknie
31.BcMartaDvorčákováKošickýPasívny účastníknie
32.ĽubomírKičinkoKošickýPasívny účastníknie
33.Mgr.StanislavTurisKošiceHosťáno
34.Bc.LíviaTurisováKošiceHosťáno
35.Mgr.ZuzanaSedlákováKE okoliePasívny účastníkáno
36.Bc.LenkaBrečkováPoprad a okolieSúťažiaciáno
37.Bc.MichalBojnickýPoprad a okolieSúťažiaciáno
38.Mgr.StanislavaKalmanováPrešovPasívny účastníkáno
39.MichalIľkoPrešovPasívny účastníkáno
40.MartinaDečováKošicePasívny účastníknie
41.BcIvanaHladoníkováKošice a okoliePasívny účastníkáno
42.IngMatúšValenčíkKEPasívny účastníknie
43.LukášHudecSpišOrganizátoráno
44.Bc.ViktóriaZemianskaKEPasívny účastníkáno
45.JuliánZemianskyKEPasívny účastníkáno
46.Bc.ĽubomírOndovPrešov a okolieSúťažiacinie
47.Bc.RadovanKriváňPrešov a okolieSúťažiaciáno
48.Bc.TeréziaKochjarováKošice a okoliePasívny účastníknie
49.MgrMáriaPástorováKošicePasívny účastníkáno
50.BcZdenko GibaKošicePasívny účastníkáno
51.Ing.MáriaKoránováMPHKošiceOrganizátoráno
52.BcMariánLukáčKošicePasívny účastníkáno
53.Ing.JanaJaškováKošickýOrganizátoráno
54.EvaGurkováKošice a okolieSúťažiaciáno
55.Bc.MatúšAlexovičKošice a okolieSúťažiaciáno
56.Bc.MartinPoradaPoprad a okolieSúťažiaciáno
57.Mgr.Viktória WeiserováMichalovce a okolieSúťažiaciáno
58.MartinKrolákMichalovce a okolieSúťažiaciáno
59.Bc.PeterSedláčekKošiceSúťažiaciáno
60.Bc.EvaRusinkováKošiceSúťažiaciáno
61.PhDr.Valéria HoróckyováMichalovceOrganizátoráno
62.VincentKačoMichalovcePrednášajúciáno
63.Mgr.MartinMegisMichalovcePasívny účastníknie
64.Ing.PeterKorcsmárosSpiš a okolieOrganizátoráno
65.Ivana KandrováSpiš a okolieSúťažiaciáno
66.Maroš GregaSpiš a okolieSúťažiaciáno
67.ĽubomírBartošKEPasívny účastníkáno
68.VladimírGnorikMichalovceSúťažiaciáno
69.Mgr.MarcelaPetruškováSpišSúťažiaciáno
70.TomášLehončákMichalovceSúťažiaciáno
71.Bc.TomášHunfalvySpiš a okolieSúťažiaciáno
72.Mgr.ĽubicaLukáčová Košice a okolieOrganizátoráno
73.Bc.Lucia ČiernikováPrešov a okolieSúťažiaciáno
74.Ing.StanislavPopadičPrešov a okolieSúťažiaciáno
75.LukášOslovičMichalovcePasívny účastníknie
76.DominikaBugošováKošicePasívny účastníkáno
77.mudrvladimírtomečekMichalovcePasívny účastníknie
78.RadoslavLukáčKošicePasívny účastníknie
79.Bc.ĽubomírIGNÁCKosice st.BudimirOrganizátoráno
80.Mgr.ĽubošVýrostkoKošice - BudimírOrganizátoráno
81.Bc.Renáta ReisingerováSlovensko Pasívny účastníknie
82.Bc.MarekMalajterKošicePasívny účastníkáno
83.ViliamPolyákKošice-BudimírPasívny účastníknie
84.Ing.MartinTamášKošice a okoliePasívny účastníknie
85.MilanVaľoKošice a okoliePasívny účastníknie
86.LuciaBalog PajkošováKošicePasívny účastníkáno
87.Ing.ŠtefanKertésKošiceOrganizátoráno
88.PavelKocsikSpiš-okoliePasívny účastníknie
89.BcJanaKohaniováPrešovPasívny účastníkáno
90.BcDušanHažírPrešovPasívny účastníkáno
91.Mgr.JurajSýkoraMPH,MBAKošiceOrganizátoráno
92.Bc.PavolŠterbákSpiš a okoliePasívny účastníknie
93.Mgr.MartinaDulovičováPopradOrganizátoráno
94.MgrMichaelaFrantzováSpiš-okoliePasívny účastníknie
95.Bc.ZuzanaGermekováMichalovce okoliePasívny účastníknie
96.JaroslavRadaMichalovce okoliePasívny účastníknie
97.PeterSzéplakyKošickýPasívny účastníkáno
98.MgrJozefKoprušákPoprad a okolieOrganizátoráno
99.BcDanaLehockáPrešovPasívny účastníknie
100.BcDaliborCabanPrešovPasívny účastníknie
101.MatúšFalatPrešovPasívny účastníknie
102.BcPeterŠTOFAŇÁKPrešovPasívny účastníknie
103.MgrPavolMATVEJPrešovPasívny účastníknie
104.PeterDovjakPopradPasívny účastníknie
105.Bc.MilanVarcholPrešovPasívny účastníknie
106.BcMarietaLeviczkaMichalovce okoliePasívny účastníknie
107.MarcelaŠikulováMichalovcePasívny účastníknie
108.Monika Gáspárová Košice Pasívny účastníkáno
109.PeterTomkaKošicePasívny účastníknie
110.Bc.ĽuboslavaJevčákováKošicePasívny účastníknie
111.BcLukáš Vaško Prešov Pasívny účastníkáno
112.VeronikaGomulecováPrešovPasívny účastníknie
113.MUDr.RadoslavDžupinMBAPrešovPasívny účastníkáno
114.RadoslavCevárCevárPOPRADOrganizátoráno
115.ŠtefanKuchtaKošickýPasívny účastníknie
116.Ing.LuciánKašelaKošiceOrganizátoráno
117.Bc.JozefOndočkoSpiš Organizátoráno
118.Ing.MichalSekerákKošice a okolieOrganizátornie
119.Ing.MatúšMihalikMichalovce a okolieOrganizátoráno
120.MartinFrankoPopradPasívny účastníkáno
121.MgrPeterKubíkPopradPasívny účastníkáno
122.Bc. DušanSopoligaZáchranná zdravotná služba BratislavaSúťažiacinie
123.Bc.RóbertDžurňakZáchranná zdravotná služba BratislavaSúťažiacinie
124.Bc.KristínaCienkaKošicePasívny účastníknie
125.DanielaGavendovaPopradPasívny účastníknie
126.MUDr.LuciaPavlanskáPopradPasívny účastníknie
127.DanielaSabolováMichalovcePasívny účastníknie
128.BcEmíliaŽeňuchováMichalovcePasívny účastníknie
129.AndreaBodnárováSpiš okoliePasívny účastníknie
130.Ing.MatejBuksarKošicePasívny účastníkáno
131.Ing.OliverKořínekKošice a okoliePasívny účastníknie
132.RastislavRoškoRastislavPopradPasívny účastníknie
133.BcDanielaBrentesováPopradPasívny účastníknie
134.Mgr.PeterTlučkoPrešov a okolieOrganizátoráno
135.Bc.MartinMorozKošicePasívny účastníknie
136.MgrTereziaGodálováPopradOrganizátoráno
137.MichaelaMišenkováKošicePasívny účastníknie
138.MgrLibušaKořínkovákošice - okoliePasívny účastníknie
139.Bc.LadislavŠimkoPopradPasívny účastníkáno
140.BcMarianPazdičPrešovPasívny účastníknie
141.Bc.Michal HudákPopradOrganizátornie
142.Bc.SimonaPaľováMichalovcePasívny účastníknie
143.Bc.KristiánNémethMichalovcePasívny účastníknie
144.MilanKovaľMichalovcePasívny účastníknie
145.MartinMiňovskýMichalovcePasívny účastníknie
146.Bc.MarekŽifčákPopradOrganizátoráno
147.MartinMiňovskýMichalovcePasívny účastníknie
148.MgrHajnalkaHackováMichalovcePasívny účastníknie
149.AlexandraSzabováMichalovcePasívny účastníknie
150.Bc.EvaRodákováPopradOrganizátornie
151.MartinMiňovskýMichalovcePasívny účastníknie
152.MgrMarietaMonakovaMichalovcePasívny účastníknie
153.PhDr.Anna Kačalovádipl.z.z.košický krajHosťáno
154.Bc.JúliuPallérFalck Záchranná a.s.Súťažiaciáno
155.PeterBradáčFalck Záchranná a.s.Súťažiaciáno
156.Ing.SlavomírGruškaFalck Záchranná a.s.Hosťáno
157.Bc. ŠtefanMišlaiKošicePasívny účastníknie
158.BcErikKlajbanMichalovcePasívny účastníknie
159.Bc MartinTusikSobrance Pasívny účastníknie
160.Bc.BranislavChomaPopradPasívny účastníknie
161.OndrejPigaprešovskýPasívny účastníkáno
162.BcJúliaLangošováprešovskýPasívny účastníkáno
163.Mgr.KatarínaGrochalováSKPartneráno
164.MartinPetrovKošicePasívny účastníknie
165.PeterHamkoKošiceOrganizátoráno
166.Mgr.MilanBargerBargerSlovenskoPrednášajúciáno
167.Mgr.MilanBargerBargerSlovenskoPrednášajúciáno
168.Mgr.AttilaKováčZaMed KomárnoSúťažiaciáno
169.LadislavZvončárZaMed KomárnoSúťažiaciáno
170.Bc.DanielŠutkoPopradPasívny účastníknie
171.BcMartinMajurskýPrešov mestoPasívny účastníkáno
172.MUDr.ErikaKomanováPhDkošickýPrednášajúcinie
173.BcMartinNovikmecMichalovcePasívny účastníknie
174.MarošVojtkoMichalovcePasívny účastníknie
175.MUDr.ZhannaLupirMichalovce a okoliePasívny účastníknie
176.PeterFiltešMichalovskýPasívny účastníknie
177.MuDrAndriiUstiugovMichalovcePasívny účastníknie
178.GabrielBerešMichalovcePasívny účastníknie
179.DianaVozárováSpiš-okoliePasívny účastníknie
180.KatarínaJanočkováPopradPasívny účastníkáno
181.MUDr.AnnaMolnárováKošicePrednášajúciáno
182.TiborKulčárSpiš a okoliePasívny účastníknie
183.Bc.RóbertMiklošSpiš a okoliePasívny účastníknie
184.MUDr.NorbertLeškoKošicePrednášajúciáno
185.Mgr.TomášRabajdaMichalovce a okoliePasívny účastníknie
186.MgrLukášjurinaPopradOrganizátoráno
187.RudolfKopšaSpiš a okoliePasívny účastníknie

© Košická Záchranka 2016
Podpora IT   Technické riešenie MiBeŠperky swarovski RS 2009 *
*